İlk izlenimin ne kadar önemli olduğuna dair sayısız yazı okuduğunuza eminiz. Çünkü şöyle bir gerçek var ki, hiçbir zaman ikinci bir ilk izlenim şansını yakalayamayacaksınız, bu yüzden bu şansı olabildiğince iyi değerlendirmeli, ilk buluşmaya iyi hazırlanmalı, konuşacağınız konulara iyi çalışmalısınız. Çarpıcı bir izlenim bırakmak zorlu bir süreçtir, hele ki söz konusu bir Rus kadını ise…


İyi bir izlenim bırakmanın ilk ve en önemli kuralı, olabildiğince rahat ve kendinden emin olmak, herhangi bir panik ve telaş işareti göstermemektir. Eğer birisinin sizden hoşlanmasını istiyorsanız, zamanınızın son derece değerli olduğunu, ancak bu değerli zamanı o dakika o saniye karşınızdakiyle paylaşmak istediğinizi karşınızdakine hissettirebilmelisiniz. Dolayısıyla, dikkat edilmesi gereken ilk şey buluşmaya zamanında gelmektir. Bu, davranışlarınızda ne kadar tutarlı ve yeni başlayacak ilişkinizde ne kadar ciddi olduğunuzu göstermenin en iyi yoludur. Görüşme sırasında dikkat edeceğiniz bir diğer önemli detay ise, aklınıza gelen fikir ne kadar harika olursa olsun asla partnerinizin sözünü kesmemektir. Fikrinizi söylemek için cümlesinin bitmesini beklemeli, en doğru anı yakalamalısınız, böylece ona ne kadar saygı duyduğunuzu ispatlamış olursunuz.

Elbette ilk buluşmada kıyafet konusu oldukça önemlidir. Özellikle Rus kızları için konuşacak olursak, örneğin, ilk buluşmaya şık bir takımla katılan bir beyefendi onların gözünde her zaman bir adım öndedir. Mutlaka kuaföre uğramalı, saçınıza ve sakalınıza çekidüzen vermelisiniz, bakımlı olmak avantajdır.

İlgili Makaleler: 

Neden Türk erkekleri daha çok Rus kızlarıyla evlenmektedirler

Türkiyeli erkeğin Rus kızları ile online nasıl tanışabilir?

Dünyanın neresine giderseniz gidin, kadınların biraz geveze oldukları bir sır değildir. Ne söylüyor olurlarsa olsunlar, erkek arkadaşlarının gözlerini gözlerinden ayırmadan dinlemelerini isterler. Dahası, konuşmanın herhangi bir yerinde karşılarındaki fikirlerini sorup, tavsiyeler almaya bayılırlar, bu duruma hazırlıklı olmalısınız. Öte yandan, onu dikkatlice dinliyor olmanız, buluşmanın atmosferini de yumuşatacak, tarafların kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlayacaktır, bu durumu lehinize çevirebilirsiniz.

Şakalar yapmaktan hoşlanan biriyseniz, ilk buluşmada bir sürü espri, fıkra ve şakayla onu boğmamaya özen göstermelisiniz. Rus kızları, aşırı sululuktan hoşlanmaz ama şakalara da bayılırlar. Bu yüzden doğru zamanı ve doğru dozu mutlaka ayarlayabilmelisiniz. Aynı durum hayat hikâyeniz için de geçerlidir. Elbette bu ilk buluşma ve kendinizle ilgili anlatmak isteyeceğiniz sayısız detay olacaktır, ancak unutmamanız gereken şey, onun da size anlatacağı çok şey olduğudur. Bu sebeple, konuşmasına mümkün olduğunca fırsat tanıyın, sadece sohbetin kesildiği anlarda kendinizden bahsedin, böylece yeni sohbet konuları da açmış olursunuz. Ayrıca unutmayın, karşınızdaki bir kadın ve bir yerde konuşacak birisi varsa o da elbette kadındır.


İlk buluşmada muhteşem olabilmek neredeyse mümkün değildir. Elbette hatalarınız ve anlaşamadığınız noktalar olacaktır. Ancak tekrarlıyoruz, mutlaka buluşmaya zamanında gelin ve olabildiğiniz kadar nazik olun. Bu durum Rus kızını fazlasıyla şaşırtacaktır, çünkü Rusya’da bu yeteneklere sahip çok fazla erkek olmadığı bilinen bir gerçektir. Son derece kibar ve sabırlı olmalısınız, çünkü ilk buluşmada fazla aceleci olmak, önceden oluşturduğunuz imajı yerle bir etmeye yeter. Takım elbiseyi de unutmayın, erkeğin görünümünün pek önemli olmadığını söyleyenler, pijamalı bir erkek ile şık bir erkek arasındaki farkı iyi bilirler.

Burada flört ve dinlenmek için çevrimiçi gelinler ise